Jonavos Justino Vareikio progimnazija

Stovykla „Budėk – išsaugok“: penkios dienos nuotykių, atsakomybės ir draugystės

  • Paskelbė : Sigita Rancaitė
  • Paskelbta: 2026-06-26
  • Kategorija: Išvykos

Birželio 15-19 dienomis Jonavos Justino Vareikio draugovės skautai kartu su vadovėmis Ilona, Egle ir Edita dalyvavo skautų stovykloje „Budėk – išsaugok“, vykusioje Bukonių kaimo teritorijoje. Penkias dienas skautai tobulino savarankiškumo įgūdžius ir stiprino skautiškas vertybes. Viena svarbiausių stovyklos užduočių buvo saugoti stovyklos vėliavą, nes pagal skautų tradiciją jos netekus stovykla baigiasi. Budėjimas prie vėliavos ugdė vaikų atsakomybę ir budrumą.

Visos veiklos buvo organizuojamos taip, kad jų metu atsiskleistų ir būtų įgyvendinami skautų priesakai. 

Vaikai dalyvavo žygyje po Anykščių apylinkes, komandiniuose žaidimuose ir rytinėse mankštose. Patyrę skautai bendradarbiavo su Lietuvos šaulių sąjungos nariais ir įgijo naujų žinių bei įgūdžių.

Stovykla „Budėk – išsaugok“ subūrė Bukonių, Jonavos Justino Vareikio ir Čekiškės skautų draugovių vaikus bendram tikslui ir stiprino draugystę. 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas